YÜZBAŞI BOZGEDİK’TEN ŞEHİT AİLELERİNE ÖNEMLİ ZİYARET

0
171

Kadirli İçe Jandarma Bölük Komutanlığına tayini çıkan Yüzbaşı Hakan Bozgedik’ten ilk ziyaret şehit aileleri ve gaziler derneğine oldu.
İlçe Jandarma Bölük komutanı Yüzbaşı Ali Özcan’ın Kars’a tayinin çıkması üzerine yerine Erzurum’un Çat İlçe Jandarma Bölük Komutanlığından gelen evli ve 2 çocuk babası Yüzbaşı Hakan Bozgedik, göreve başlar başlamaz ilk ziyaretini Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine gerçekleştirdi.
Bozgedik, ziyarette yaptığı konuşmada, şehit yakınları ve gazilerin baş tacı olduğunu belirterek, Kadirli gibi güzel bir yerde görev yapacak olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Şehit aileleri ve gazilerin her zaman yanında olacaklarını anımsatan Yüzbaşı Bozgedik, hepsiyle gurur duyduğunu sözlerine ekledi.
Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Battal Işıkbol ve dernek yönetim kurulu üyeleri Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Hakan Bozgedik’e dernek binasını gezdirerek, çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Dernek Başkanı ve şehit babası Battal Işıkbol’un teşekkür konuşmasının ve şiir okumasının ardından ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.
Efendi Erkayıran-Menderes Özat