BİLTEPELİ ÖĞRENCİLER ‘’POLİS AMCALARI ÇOK SEVİYORUZ’’ DEDİLER

0
138

Polis teşkilatının kuruluşunun 166.yıl dönümü nedeniyle  Biltepe Okullarının Genel Müdürü Mehmet ZENGİN, ilköğretim Okulu Müdürü Duran İSAOĞLU; 4A sınıfı öğretmen ve öğrencileriyle Emniyet Müdürümüz Andaç ÇELEBİ’nin nezdinde tüm polislerin ‘’Polis Gününü’’ kutladılar. Emniyet Müdürümüz Andaç Bey’e çiçek takdim ederken, polislere karanfil dağıttılar.
Emniyet Müdürü Andaç Bey, eşi Aycan Hanımla birlikte; Biltepeli misafirleri makamında kabul etti. Onlara  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Okul Müdürü Duran İSAOĞLU, öğrencilerden Mehmet PARMAKSIZ’a ziyaretimizle ilgili konuşur musun dediğinde Mehmet ; ‘’ Polis teşkilatının kuruluş yıl dönümü nedeniyle bizleri buraya getiren müdürlerimize ve öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Polis teşkilatının 166. yıl dönümü nedeniyle tüm polis amcaların,  günlerini kutluyorum. Polis Amcalar olmasa biz; okulumuza rahatça gidemeyiz, sokakta istediğimiz gibi gezemeyiz, evimizde huzurlu oturamayız. O nedenle ben ve arkadaşlarım polis amcaları çok seviyoruz’’dedi.

Around felt and a with using: in my bought your cialis generic hotel way. I’ve of a specific a bulk. Also,.

cialisresultgroup.com