Yedigöze İçme Suyu için Bakan Eroğlu’nu ziyaret ettiler

0
228

Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Başkanı, birlik üyeleri, AK Parti ve MHP milletvekillerinde oluşan bir grup Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Alınan bilgiye göre Yedigöze Su ve Hizmet Birliği ve Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan beraberinde AK Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, MHP Adana Milletvekili Seyfettin Yılmaz ve birlik üyesi Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaret ederek birliğin çalışmaları hakkında bir brifing sundular.
Ziyaretle ilgili açıklama yapan Yedigöze Su ve Hizmet Birliği Başkanı Kazım Özgan, “Bugün Sayın bakanımızı bölgemizde önümüzdeki yıllarda su sorunun tamamıyla çözülmesine yönelik Yedigöze’den temin edeceğimiz içme suyumuzla ilgili gelinen aşama hakkında bilgilendirerek, çalışmanın hızlandırılması noktasında yardımlarını talep ettik. Ayrıca Kozan Belediyesi olarak ta Kozan Çayı üzerinde bulunan Atatürk Parkı’nın devamında bulunan dere yatağının ıslahı ve güzel bir görünüme kavuşturulması için hazırlanan bir çalışmayı sunduk. Ziyaretimizde bize eşlik eden sayın vekillerimize ve birlik üyemize, ayrıca çalışmamızla yakinen ilgilenen sayın bakanımıza teşekkür ederim” dedi.