ÜCRETSİZ 3.YAZ SPOR OKULLARINA KATILAN ÖĞRENCİLERE SPOR MALZEMELERİ DAĞITILDI

0
133

“Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin” sloganı ile geçtiğimiz yıl ilk defa düzenlenen Osmaniye Belediyesi Ücretsiz Yaz Spor Okulları’nın bu yıl üçüncüsü başlıyor. Osmaniye Belediyesi Ücretsiz 3. Yaz Spor Okullarına katılan öğrencilere düzenlenen törenle malzemeleri dağıtıldı. Ahmet Şekip Ersoy Salonu’ndaki malzeme dağıtım töreni yapıldı. Burada konuşan Osmaniye Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Balkaya, “Çocuklarımıza yapılan her türlü yatırımın değerini ve gerekliliğini biliyoruz” dedi.
Osmaniye Belediyesi tarafından yaz spor okullarına katılan her öğrenciye şapka, tişört, şort ve çorap hediye edildi. Bu yıl 7 – 14 yaş arası yaklaşık 700 öğrenciye basketbol, futbol ve voleybol branşlarında uzman eğitmenler tarafından kurs verilecek. 3.Yaz Spor Okullarının açılışı ise 1 Temmuz Cuma günü saat 18.00’da 7 Ocak Stadyumunda yapılacak. Açılışa eski milli futbolcu Saffet Sancaklı’nın katılacağı belirtildi.
Malzeme dağıtım törenine Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Balkaya, Fatma Teke, Ahmet Kırgın, Özel Kalem Müdürü Hüseyin Azizoğlu, öğrenciler ve veliler katıldı.