“Ş.Mehmet Hallaç Mahallesinde Yapılmamış Yol Kalmayacak”

0
140

Ş.Mehmet Hallaç mahallesinde asfalt yol çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri ekiplerince yapımına başlanan sokaklarda çalışmalarda mahalle sakinleri tarafından beğeni ile karşılandı.
Daha önceleri yapılan hizmetler ile şu an yapılan hizmetleri karşılaştıran vatandaşlar belediye başkanı bizlere söz verdi yolunuzu yapacağım demişti. Teşekkür ediyoruz Başkanımıza gerçekten çalışmalar yapıyor, bizlere verdiği sözleri yerine getiriyor. Unutulduğumuzu sandığımız hizmet verilme noktasında gerçekten bizleri sevindiren başkanımızdan Allah razı olsun dediler.
Başkan Tarhan Yaptığı açıklamada ise Kadirlinin tüm mahalle ve sokaklarına hizmet götürebilmek için Maddi olarak enkaz halinde aldığımız belediyemizden hizmet üretebilmek için sıkı bir mali politika takip ettik. Çok şükür işçi maaşlarımızı mesaileri ile birlikte vererek Kadirlimize hizmet ediyoruz. Halkımızın desteği aldığımız bir teşekkür bizlere en büyük ödül oluyor. Kadirli halkına hizmetin en iyisini vermeye çalışıyor kısa vadede kalıcı çözümler üretmeye gayret ediyoruz dedi.