KADRLİ’DE EMNİYETTEN ÇOCUKLARA PAMUKLU ŞEKER

0
138

 
Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Ramazan etkinlikleri çerçevesinde çocuklara pamuklu şeker ve vatandaşlara meyan şerbeti (Haşlama) dağıtılıyor.
İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, emniyet olarak Ramazan ayı süresince Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği görevlilerince her akşam pamuklu şeker ve meyan şerbeti dağıtıldığını söyledi.
Tüylü, Kadirli’de yeni göreve başladığını ve halkın emniyet görevlilerine karşı sevgi gösterisinin oluştuğuna dikkat çekerek, “Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak ramazan etkinlikleri içerisinde vatandaşlarımızın yanında olmak istedik. Bugüne kadar vatandaşlar ve çocuklar, emniyet çalışanlarını genelde güvenlik amaçlı olarak görüyordu.
Bu tür sosyal çalışmalara her zaman destek verdiğimiz gibi emniyet olarak yıl içerisinde çeşitli buna benzer çalışmalar düzenleyeceğiz. Ramazan ayı boyunca her akşam daha önce tespit edilen camilerde yatsı (Teravih) namazı çıkışı çocuklara pamuklu şeker, vatandaşlara ise Haşlama (meyan şerbeti) dağıtacağız. Ramazan etkinlikleri süresi içerisinde vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz.”dedi.
Ücretsiz olarak dağıtılan pamuklu şekerleri alan çocuklar, çok sevindiklerini dile getirerek büyüyünce polis olmak istediklerini belirtip polis ağabeylerine teşekkür ettiler.
Menderes Özat-Efendi Erkayıran

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz