KAYMAKAM AKTÜRK’TEN JANDARMA PERSONELİNE VEDA YEMEĞİ

0
157

Sumbas Kaymakamı Orhan Aktürk, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Zafer Avcı ile birlikte tayini çıkan Jandarma personeline veda yemeği verdi.
Aktürk, Akçataş Köyü’nde, Gözde Alabalık Tesislerinde düzenlenen yemekte yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:
“İlçe Jandarma Komutanımız başta olmak üzere Jandarmamızın değerli mensuplarının ayrılışından tabi ki üzüntü duyuyoruz. Ama kamu hizmetlerinin yürütümünde bu gibi yer değiştirmeleri kaçınılmaz. O yüzden kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bugüne kadar hizmetlerin yürütümünde işbirliği içerisinde olduk. Kendilerine ilçemizdeki kamu güvenliğinin sağlanması konusundaki göstermiş oldukları gayret ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum”
Konya İl Jandarma Komutanlığı emrine atanan Başçavuş Avcı ise Sumbas ilçesinin asayiş ve güvenlik işlemlerinin yürütümünde bugüne kadar başta Kaymakamlık olmak üzere tüm kamu kuruluşlarınca her türlü kolaylığın gösterildiğini belirterek, bundaki sonraki çalışmasında herkese başarılar diledi.
Kaymakam Orhan Aktürk tarafından kilim hediye edilmesi ile sona eren yemeğe, Belediye Başkanı Mustafa Nuri Nuhoğlu, İlçe Emniyet Amiri Medet Karakuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz Kırpık ve diğer kurum amirleri katıldı.      Menderes ÖZAT