BAŞKAN TARHAN YİNE SEVİNDİRDİ

0
130

Kadirli Belediyesi kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince oluşturulan Evde Yaşlı bakım Hizmetleri kapsamında belediye Başkanı Ömer Tarhan’ın talimatı ile bakıma muhtaç yaşlı ve yatalak hastaların bakımına ve bu konudaki ihtiyaçlarının giderilmesi çalışmalarına başlanılmıştı.
Bu kapsamda yapılan incelmeler neticesinde daha önceden belediyemize müracaat eden Y.A isimli vatandaşın dilekçesi incelenerek Kadirli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Personelleri tarafından yapılan tespitte adı geçen kişinin yatalak hasta olduğu ve maddi yönden yetersiz olduğu tespit edilmiştir.
Hasta yatağı için belediyemize müracaat eden Y. A. adlı hastaya Belediye encümeninin 21.06.2011 tarih ve 473 sayılı kararı ile hasta yatağı verilmesi kararlaştırıldı. Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın talimatı ile 27.06.2011 tarihinde Kadirli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Bağlı Evde Yaşlı Bakım Merkezi personelleri tarafından hasta yatağını teslim etmişlerdir. Hasta ve hasta yakınları Başkan Tarhan’a sonsuz teşekkürlerini sunarak, ne zaman sıkışsak Başkanımızı yanımızda gördük. Güler yüzünü bugüne kadar hiç eksik etmedi.”dediler