KADİRLİ DEVLET HASTANESİ ATILIMLARINA DEVAM EDİYOR

0
142

Kadirli Devlet Hastanesi yeni atılımlarla bölge hastanesi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.
Yeni bir hastane olduklarını söyleyen Kadirli Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Atıl Kalecik hastanenin 23 poliklinikte hizmet verdiğini, yoğun bakım ünitesinin hizmete açıldığını söyleyerek şunları söyledi;
Hastanemiz yeni bir hastane. Elbetteki bazı eksikliklerimiz olacak. Modern bir hastanemiz var. Her şey zamanla rayına oturacak. Bizlerde bunun için gayret gösteriyoruz. Hem hasta memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz hemde gelişen teknolojiyle hastalarımıza daha etkin ve daha hızlı hizmet verme çabası içerisindeyiz. Hastanemizde 23 poliklinikte hasta kabulü yapıyoruz. Hastanemizin bölge hastanelerinden biri olma yolunda atılımlarına devam ediyor. Hastanemizde Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) uygulanmaya başladı. Hastalarımızın bir çoğu Alo 182 MHRS ile istediği doktordan istediği saatte randevu alıp tedavi olma imkanına sahip. Alo 182’den randevu alan hastalarımız randevu saatlerinde muayene oluyorlar. Randevu sisteminden randevu alan hastalarımız randevu almadan gelen hastalardan öncelikli olarak muayene oluyorlar. Halkımızın Alo 182’yi kullanmalarında fayda var. Yine Kadirli Devlet Hastanesinin projeleri arasında ülkemizde bir çok hastanede kullanılan kart sistemini Kadirli’de de hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu projemiz hayata geçtiğinde hastalarımıza vereceğimiz kartla hastalarımız hastanede kartını okuttuğunda hemen sırasını almış olacak” dedi.
Ayrıca Başhekim Kalecik, hastaneye yeni ambulans takviyesi yaptıklarını söyleyerek Hastanemiz bugün olduğu gibi bundan sonrada atılım ve projeleriyle hastalarımıza en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olacaktır dedi.