KADİRLİ BELEDİYESİ'NDE PARKE YOL ÇALIŞMASI

0
162

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, göreve geldiği gönden bu yana kıt imkanlarına rağmen en büyük hizmeti asfalt, parke ve beton yol çalışması üzerine yaptıklarını söyledi.
Tarhan, şehrin değişik yerlerinde devam eden yol çalışmasını yerinde inceledikten sonra yaptığı açıklamada, bazı olumsuzluklara karşı Kadirli’ye hizmet etmeye çaba gösterdiklerini ifade etti.
Yol sorunun çözülmesi için tüm imkanları seferber ettiklerini, şehir merkezi ve mahallelerde asfalt ve beton yol çalışmalarının yanında parke yol çalışmasının devam ettiğini anımsatan Tarhan, şunları kaydetti:
”Belediyemizin içinde bulunduğu vatandaşımız biliyor. İller Bankasındaki kredisi bitmiş, işçiye borçlu esnafa borçlu bir belediye devir aldık. Bu nedenle hizmetlerimizi yaptığımız tasarruf sayesinde yapıyoruz. Mazeretler arkasına sığınmadan hizmetin en iyisini yapıyoruz. Halkımızın bize verdiği güç ve destekle onlara hizmet ediyoruz. Ne söz vermişsem bir bir yerine getireceğim ve hiçbir mazeret arkasına sığınmadan halkımın karşısına çıkacağım. Vatandaşlarımızdan tek istediğimiz yapılan hizmetlere sahip çıkmaları ve biraz sabırlı olmalarıdır. Herkese eşit hizmet vereceğiz. Vatandaşlarımızın ödediği her bir kuruş kendilerine hizmet olarak dönecektir.”       Menderes Özat-Efendi Erkayıran