İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN TARHAN’I ZİYARET

0
893

Kadirli’nin başarılı okullarından 100. Yıl İlköğretim Okulu 4/D sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmeni Bircan Başdoğan ile birlikte Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Tarhan, öğrencilerin Sosyal Bilgiler dersindeki Gezelim Görelim konusunda kendisine yönelttiği soruları cevaplandırdı.
Belediye olarak eğitim yuvalarına her zaman destek olacaklarını ve yürütülen sosyal projelerle özellikle öğrencilere yönelik çalışmalara büyük önem verdiklerini hatırlatan Başkan Tarhan, “İmkanlar elverdiği ölçüde Kadirlideki tüm okullara destek olacağız. Geleceğimizin emin ellerde yetiştirildiği eğitim yuvalarına destek olmak görevimiz. Seçim öncesi verdiğim sözlerin her zaman arkasındayım. Bu bağlamda, Dr. Hüseyin Kabasakal Parkı içerisinde tüm okullarımızın faydalanabileceği tiyatro ve sinema salonumuzu yaptık. Allah izin verirse en kısa zamanda öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız hizmetine girecek. Kadirli Belediyesi olarak hiç kimseyi ayırt etmeden çalışmalarımız devam ediyor. Kadirli’yi yaşanabilir bir şehir haline getirmek için hep birlikte el ele vererek çalışacağız”diyerek, Kadirli halkına en iyi hizmeti verme gayreti içersinden olacaklarını kaydetti.
Ziyarete katılan öğrenciler ise Belediye Başkanı Sayın Dr. Ömer Tarhan’ın göreve geldiği günden bu yana Kadirli’ye yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve başarılı bulduklarını ifade ederek, devamını dilediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz