DEVLET BAHÇELİ OSMANİYE BELEDİYESİ’NDE

0
124

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı ve Osmaniye Milletvekili Dr. Devlet Bahçeli, eniştesinin cenazesi için geldiği memleketinde Osmaniye Belediyesi’ni de ziyaret etti. Belediye Başkanı Kadir Kara, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve meclis üyeleri tarafından karşılanan Devlet Bahçeli, ziyaret sırasından Başkan Kadir Kara’dan belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler de aldı.
Başkan Kadir Kara, ihalesi yakın bir tarihte tamamlanan Osmaniye Sebze ve Meyve Hali projesi ile çalışmalarına başlanan Yeraltı Otopark ve Meydan Projesi hakkında görsel şemalar üzerinde Devlet Bahçeli’ye bilgiler verdi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli özellikle Osmaniye Sebze ve Meyve Hal Projesi’nin başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Daha önceki ziyaretlerinde Toprakkale yolu üzerinde esnafların kendilerini durdurarak hal yapımı için istekte bulunduklarını hatırlatan Bahçeli, “Orada başkanımızın yanımızda olduğu bir anda esnaflarımıza bir söz vermiştik. Bu verilen sözün yerine getirilmesi beni mutlu etti” dedi.
Daha sonra ise fıstıkçılar çarşısı olarak bilinen alanda yapımına başlanan Yeraltı Otopark ve Meydan Projesi’nin çalışmalarını yapıldığı alanda Başkan Kadir Kara, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye bilgiler verdi.