BİLTEPE OKULLARI’NIN BİRİNCİ SINIFLARI KOZAN DİLEK SOFRASINDA

0
186

Biltepe Okulları’nın birinci sınıf  öğrencileri, öğretmenleri ve velileriyle birlikte  Kozanlı Veli Erkan AÇICI tarafından Kozan’da Dilek sofrasına davet edildiler.  Ev Sahibi Erkan Bey ,  eşi ve gelini  misafirlerini;  birlikte karşıladılar, ağırladılar, tanıştılar, sohbet ettiler, eğlendiler.
Erkan Bey misafirlerine hitaben yaptığı konuşmada; ‘’ Biltepe Okulları Birinci Sınıfında okuyan Torunu Erkan’ın  sınıf arkadaşlarını,  anne baba ve öğretmenlerini kendi iş yerinde ağırlamaktan mutlu olduğunu, onur duyduğunu söyledi. Herkese hoş geldiniz.’’ derken;  ‘’ Biltepe Okulları eğitim öğretimde  başarısından sürekli söz ettirdiği için ben de bu yıl Torunum Erkan’ı Biltepe Okullarına yazdırdım. Burada Torunumun öğretmenlerini ve  arkadaşlarının anne babalarını gördükten sonra isabetli karar verdiğimi anladım. Dedi.
Biltepe Okulları  birinci sınıf öğretmeni Aynur GÜRSOY; davetlerinden dolayı Biltepe Okulları adına AÇICI Ailesine teşekkür etti, Okul Müdürlerinin selamlarını iletti. ‘’Okulumuzda Kozan’dan 70-80 civarında öğrenci öğrenim görmektedir. Bu sayede Kadirli-Kozan dostlukları da gelişmektedir. Bu davetten dolayı; velilerim, arkadaşlarım ve öğrencilerim adına AÇICI Ailesine teşekkür ediyorum.’’dedi.