BELEDİYE ZABITA EKİPLERİ FIRINLARI DENETLEMEYE DEVAM EDİYOR

0
151

Belediye zabıta ekipleri Kadirlide halkın sağlığı açısından önem arz eden tüketime yönelik üretim hanelerde denetlemelerini aralıksız sürdürüyor.
Belediye Zabıta Müdürlüğünce yapılan açıklamada Özellikle fırınlarda denetimleri artırdıklarını söyledi. Fırınlarda gramaj şartlarına uyum, hijyen kurallarına bağlılık gibi çeşitli konuşlarda denetleme yapıldığını 50 adet fırının kontrol edildiğini bunlardan uyarılması gerekenlerin uyarıldığını söyleyen Zabıta ekipleri “Belediye Başkanımız Sayın Dr. Ömer Tarhan’ın özellikle zabıta ekiplerimizden istediği halk sağlığı konusunda kesinlikle taviz verilmeden denetimlerin yapılması ve kimseye tolerans tanınmaması yönünde denetim yapılmasıydı. Bizlerde yasaların bizlere verdiği yetkileri yine halkımızın sağlığı açısından sonuna kadar kullanmaya devam edeceğiz.
Vatandaşlarımızın da bu konuda olası istek ve şikâyetlerini Belediye zabıtamıza bildirmelerini özellikle rica ediyoruz. Bizler her ne kadar denetimlerimizi yapsak dahi mutlaka bazı eksiklikler olacaktır. Bu noktada vatandaşlarımızın da bizlere yardımcı olmalarını istiyoruz” dedi.