BELEDİYE MAKİNA İKMAL MÜDÜRLÜĞÜNDEN ÖNEMLİ ÇALIŞMA

0
264

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın girişimleri ve yoğun çalışması sonrası Makina İkmal Müdürlüğünce iş makinelerinin onarımına başlandığı bildirildi.
Başkan Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, bundan önce belediye bünyesinde bulunan iş makinelerinin bakım onarım ve tamir işlemlerinin dışarıda yapıldığını belirterek, bundan sonra belediye bünyesinde gider kaybının azaltılması amacıyla makine ikmal müdürlüğünde imkanlar ölçüsünde tamir işlerinin en kısa zamanda yapılacağını ifade etti.
Seçildiği günden bu yana Kadirli Belediyesi olarak halka en iyi hizmeti sunma gayreti içerisinde olduklarını ve olacaklarını anlatan Başkan Tarhan, “kadirli halkına en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Allah’a çok şükür seçim beyannamemizde ne söz verdiysek tek tek yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halka hizmet Hakk’a hizmet anlayışı ile gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İmkanlar dahilinde giderleri azaltarak gelirlerimizi hep birlikte el ele vererek arttırmayı planlıyoruz. Bu çalışmalarımızda en büyük desteği halkımız verecektir. Belediyemize borcu olan vatandaşlarımızın ödedikleri her kuruşun kendilerine hizmet olarak döndüğünü unutmasınlar.”şeklinde konuştu.