80. YIL CUMHURİYET LİSESİNE SPOR KOMLEKSİ YAPILIYOR

0
137

Kadirli’de 80. Yıl Cumhuriyet Lisesi bahçesine spor kompleksinin yapılması için çalışmaların başladığı bildirildi.
Okul bahçesinde 80. Yıl Cumhuriyet Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığının başlattığı çalışmalar hakkında bilgi veren 80. Yıl Cumhuriyet Lisesi Müdürü Mehmet Başdoğan okulumuzda eğitim öğretim gören öğrencilerin sportif faaliyetlerini gerçekleştirecek alanlarının kısıtlı olmasında dolayı ihtiyaç duyulan Futbol ve Basketbol sahası yapılması için çalışmaların Okul Aile Birliği tarafından başlatıldığını söyledi.
Basketbol sahasının aynı zamanda voleybol sahası olarak ta kullanılacağını söyleyen 80. Yıl Cumhuriyet Lisesi Müdürü Mehmet Başdoğan şunları kaydetti;
“Futbol Sahası (Halı Saha Standartlarında) ve Basketbol sahası (Aynı Zamanda Voleybol Sahası Olarak ta Kullanılacak) yapılması için ilk adım atılarak çalışmalar başladı. Okul Aile Birliğimizin başlattığı bu çalışmaya destek veren Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Aslantaş Sulama Birliği Başkanı Durmuş Gök’e Okul Aile Birliğimizin başkanına ve değerli üyelerine, sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ederiz. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor” dedi.