BAŞKAN TARHAN'DAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

0
121

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, belediye olarak Kadirli halkına en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olduklarını söyledi.
Başkan Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, belediye olarak hizmetlerin aksamaması ve güzel bir Kadirli ortaya çıkarmak için vatandaşlardan su borcu olanlara önemli çağrıda bulundu.
Göreve geldiği günden bu yana veremeyecek hiçbir hesabının olmadığını ve Allah Rızası için hizmet verme çabası içinde olduğunu anlatan Başkan Tarhan, “Belediyemizin ekonomik durumunu herkes az çok biliyor. Bu bağlamda, hizmetin aksamaması ve devam etmesi anlamında vatandaşlarımızdan su borcunu ödemeyenlere çağrıda bulunmak istiyorum.
Kim olursa olsun gerek vatandaşların veya gerekse resmi kurumların bir fatura dahi ödemedikleri takdirde derhal elektriklerinin kesildiğini hepimiz iyi biliyoruz. Bu bağlamda halkımızın duyarlı davranarak su ücretlerini düzenli olarak ödemelerini rica ediyorum. Ödenen su parasının yol, kaldırım, park gibi daha bir çok sosyal, kültürel, spor ile eğitim alanında hizmet olarak geri döndüğünü hatırlatmak istiyorum.
Allah izin verirse vatandaşlarımızın da desteği ile daha güzel ve yaşanabilir bir Kadirli için çalışacağız. Bu çalışmalarımıza ödeyeceğiniz su parası ile gereken desteğin vereceğinize inanıyorum. Sevgi ve saygılarımı sunarım.”dedi. Haber Merkezi