KAİS'TEN KAYMAKAM ÇAKMAK'A ZİYARET

0
168

Kadirli’nin tanmış ve sevilen ailelerinden Karabörk ailesinin değerli büyüğü Emekli Öğretmen Ali Karabörk, 76 yaşında hayatını kaybetti.
Yeni Mahalle’de oturan ve Atatürk İlköğretim Okulu’ndan emekli olan İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kamil Karabörk’ün değerli babası Ali Karabörk’ün, yaklaşık 6 aydan bu yana kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü öğrenildi.
Dün öğleden önce Yeni Mahalle’deki evinden alınan 6 çocuk babası Ali Karabörk, Şabaplı Köyü Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.
Kadirli Kaymakamı Necip Çakmak, İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir tüylü, İlçe Tarım Müdürü Fatin Rüştü Özeser, Kadirli Aktif A. Ş. Genel Müdürü Ali Turhal, bazı okul müdürleri, öğretmenler, sevenleri ve dostları Karabörk ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.
İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Kamil Karabörk, babası Ali Karabörk’ün cenazesine katılan ve taziye ziyaretinden bulunanlara teşekkür etti.
SILA GAZETESİ olarak Merhum Ali Karabörk’e Allah’tan Rahmet Karabörk ailesine başsağlığı diliyoruz.       Menderes Özat-Efendi Erkayıran