AÇILIŞA ESKİ MİLLİ FUTBOLCU SAFFET SANCAKLI KATILACAK

0
136

Osmaniye Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü yapılacak yaz spor okullarına kayıtlar tamamlandı. Yaklaşık 700 öğrencinin basketbol, futbol ve voleybol branşlarında katıldığı Osmaniye Belediyesi 3.Yaz Spor Okulları’nın açılışı 1 Temmuz 2011 Cuma günü saat 18.00’da törenle yapılacak. Açılış törenine ise eski milli futbolcu Saffet Sancaklı katılacak.
Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Bu yıl yaz spor okullarımız daha renkli başlayacak. Futbol tarihimizin önemli isimlerinden biri olan üç büyüklerin ve milli takımın formalarını terletmiş golleri ve beyefendi yapısı ile dikkat çekmiş Saffet Sancaklı açılış törenimizin onur konuğu olacaktır. Bu açılışımıza tüm hemşehrilerimiz davetlidir. Herkesi bekliyoruz. Bu yıl basketbol, voleybol ve futbol branşlarında 7-14 yaş arasında yaklaşık 700 çocuğumuz bizlere başvuru yaptı. Geçtiğimiz gün öğrencilerimize belediyemiz tarafından spor malzemelerini ücretsiz olarak dağıttık. ”dedi
Başkan Kadir Kara, “Osmaniye Belediyesi 3.Yaz Spor Okulları projesinde destek veren ana sponsor firmamız Kılıç Ticaret ile Osmaniye Halk Eğitim Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.