YENİ KAYMAKAMIMIZ NECİP ÇAKMAK GÖREVE BAŞLADI

0
138


Kadirli Kaymakamlığına atanarak yeni görevine başlayan İlçemiz Kaymakamı Necip Çakmak, Kadirli halkına selamlarını iletti.
Kaymakam A.Rauf Ulusoy’un tayinin Akçaabat’a çıkması nedeniyle yerine atanan Ankara Vali Yardımcısı Necip Çakmak devir teslim töreni ile Kadirli Kaymakamlığı görevine başladı.
Kaymakamlık binası önünde Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Muhtarlar tarafından karşılanan Kaymakam Necip Çakmak makamında kurum müdürleri ile bir süre sohbet etti.
Kaymakamlık Toplantı salonunda Akçaabat’a tayini çıkan Kaymakam A.Rauf Ulusoy’la devir teslim töreni yapıldı.
Törende konuşan Kaymakam Ulusoy 5 yıl Kadirli’de kaymakamlık yaptığını bu süre zarfı içerisinde Kadirli’nin sorunlarına ışık tutacak hizmetler yaptığını, yeni Kaymakamımızın da sizlere en güzel hizmeti yapacağından hiç kuşkum yok diyerek veda etti.
Kaymakam Necip Çakmak ise Kaymakam Ulusoy’un çok başarılı çalışmalara imza attığını bizlerde başarılı olmak için ekip olarak çok iyi çalışacağız dedi.
Kaymakam Çakmak yaptığı konuşmada şunları söyledi;
Kadirli’ye daha önce hiç gelmedim ama çok güzel buldum. Yapacak çok işimiz var. Kurum müdürlerimizle birlikte hareket ederek güzel hizmetler yapmaya gayret edeceğiz. 17 yıldır kaymakamlık yapmadım. Ama vekâleten ilçe kaymakamlıklarına Ankara’da vekâlet ettim. Tek başıma ben başarılı olamam. Bunun için kurum müdürü arkadaşlarımızla bir ekip ruhu içerisinde çalışarak Kadirlimize daha güzel hizmetler yapacağız.
Efendi Erkayıran-Menderes Özat