VALİ CELALETTİN CERRAH, İFTAR ÇADIRINDA VATANDAŞLARA İFTAR YEMEĞİ VERDİ

0
133

Vali Celalettin Cerrah, vatandaşlara iftar yemeği verdi. Osmaniye Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında düzenlenen yemeğe Vali Celalettin Cerrah, Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Garnizon Komutanı ve 39. Mknz.P.Tug.K.Yrd. Kurmay Albay Uğur Özbek, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcıları Hüseyin Doğan, Ali Çağlar, Halit Deveci, Hayrettin Çiftçi, Mehmet Sadık Tunç, İl Emniyet Müdürü Tayfur Erdal Ceren, İl Genel Meclisi Başkanı Selçuk Acar, DOĞAKA Genel Sekreteri Erdoğan Serdengeçti, Kamu Kurum ve Kuruluşları İl Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vali Cerrah, iftar öncesinde vatandaşlarla sohbet ederek Ramazanlarını tebrik etti. Orucunu vatandaşlarla birlikte açan Vali Cerrah yemek sonrasında yaptığı açıklamada: “Mübarek Ramazan ayında vatandaşlarımızla birlikte orucumuzu açmaktan memnuniyet duydum. Allah, birlik ve beraberliğimizi bozmasın, daha nice Ramazanlarda yine böyle hep beraber olmayı nasip etsin. Tüm vatandaşlarımın Ramazanlarını kutluyorum.”diye konuştu.
İftarlarını Vali Cerrah ve diğer protokol üyeleri ile birlikte açan vatandaşlar ise; “Sayın Valimizi, Milletvekilimizi, Belediye Başkanımızı aramızda gördüğümüz ve onlarla birlikte orucumuzu açtığımız mutlu olduk. Sayın Valimize bu güzel iftar yemeği için teşekkür ediyoruz. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin.”diye konuştular.
Vali Cerrah yemek sonrasında Cumhuriyet Meydanında kurulan Ramazan Çadırında protokol mensupları ile çay içerek sohbet etti. Burada da yanına gelen vatandaşlarla görüşen Vali Cerrah, vatandaşların Ramazanlarını tekrar kutlayarak Ramazan Çadırından ayrıldı.