BELEDİYE BAŞKANI ÖMER TARHAN ANKARADA ÇEŞİTLİ ZİYARETLERDE BULUNDU

0
123

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan Kadirli ve sorunları ile ilgili görüşmeler yapmak için Ankara da bir dizi ziyarette bulundu.
Başkan Tarhan’ı ziyarette Osmaniye Kadirli Milletvekili D.Mehmet KASTAL yalnız bırakmadı. Başkan Tarhan’ın yanı sıra Osmaniye Belediye Başkanı Kadir KARA, Toprak kale belediye Başkanı Sedat ÜNAL, Bahçe Belediye Başkanı Murat ALTUNDİŞ ve Ellek Belediye Başkanı Vedat ŞENOL bölgeye yapılacak Katı atık ve Atık su Bertaraf Tesisleri projesi için çevre ve Şehircilik bakanı Erdoğan BAYRAKTAR’I ziyaret ederek proje için destek istediler. Ayrıca Orman ve Su Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Vedat KADIOĞLUNU ziyaret ederek projeye destek istediler. Osmaniye Kadirli Milletvekili D.Mehmet KASTAL, Belediye Başkanı Dr. Ömer TARHAN, Kadirli Ticaret Odası Başkanı Hasan KASTAL, Kadirli belediyesi Başkan Yardımcısı Adil KELEŞ ve İmar Müdürü Fahrettin KESKİN beraberindeki heyet İller Bankası Genel Müdür yardımcısını ziyaret ederek Kadirlinin imar planında yapılacak olan değişiklikle ilgili bilgiler vererek İller bankasından hazırlanmış olan yeni imar planı ile ilgili destek sözü aldılar.
Ayrıca Kadirli belediyesi yeni hizmet Binası ve Kültür sarayı için İller bankasından talep edilen kredi için görüşmeler yapan heyet bu görüşmenin oldukça verimli geçtiğini ve olumlu sonuçlar beklediklerini belirttiler.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve Osmaniye Kadirli Milletvekilimiz D.Mehmet KASTAL Devlet Su işleri Daire Başkanını da ziyaret ederek Kadirlinin dere ve kanalları ile ilgili bilgiler verdiler.
Belediye Başkanı Dr. Ömer TARHAN “Milletvekilimiz D.Mehmet KASTAL bizleri bu ziyaretimizde yalnız bırakmayarak çok yardımcı oldu. Kadirli için projelerimizde destek sözü vererek bürokrasiye takılmadan inşallah projelerimizi hayata geçireceğiz. Kendisine çok teşekkür ederim  ”dedi.
Başkan Tarhan ayrıca ziyaretlerde Kadirlinin yöresel el sanatlarından oluşan birer hediye çantası verdi.