ÜÇGEN PARK ÇAY BAHÇESİ TAKDİR TOPLUYOR

0
146


İlçemizde Üçgen Park Çay Bahçesi müşterilerine hizmette sınır tanımıyor.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak beklentiler ve isteklere anında cevap vermek adına her türlü çalışmayı yapıyoruz diyen Üçgen Park Çay Bahçesi Sahibi Ali Kolukırık İnsanı ve Aileyi ön planda tutarak, müşterilerimizin memnuniyetini; onların yaşam stillerine uygun, farklı ve ‘ekonomik mallar’, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile halkımıza hizmet veriyoruz dedi.
Yaptığımız her işte, attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek, güven ortamı oluşturduklarını da söyleyen Kolukırık şunları söyledi;
Müşterilerimize en iyi hizmetleri veriyoruz. Bir çay bahçesinden daha öte işlere imza attık. 8 personel ile sabah 5, akşam 12 Kadirli’lilere hizmet veriyoruz. Çay bahçemizde 15 laptop bilgisayar, sınırsız internet hizmeti, sabah kahvaltı, börek çeşitleri, soğuk sıcak içeklerin yanında döner dürüm gibi bir çok alanda halkımıza hizmet veriyoruz. Yılın her ayında insanların uğrak yeri olan çay bahçemiz müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı misyonu olarak kabul etmiş ve bu çerçevede hizmet vermektedir” dedi.
BİR GÜNDE BİNLERCE KİŞİNİN UĞRAK YERİ
7’den 70’e her kesimden insanın günün her saatinde çay bahçemize gelip hem serinliyorlar hem de dinleniyorlar diyen Kolukırık yaz aylarında vatandaşlarımızı sıcaklardan korumak ve onları serinletmek için mevcut kamelyalarımıza bölgemizde bir ilki gerçekleştirerek soğuk buhar üfüren bir sistem geliştirdiklerini bunun sayesinde çay bahçemize gelen müşterilerimizi serinletiyoruz dedi.
Müşterilerin hizmetlerimizden memnun olması bizleri de mutlu ediyor ve yapılan hizmetleri müşterilerimiz karşılıksız bırakmıyor diyen Kolukırık “Yeni fırsatları sürekli olarak değerlendirerek, gelişime açık ve değişime adapte olma hızımızı sürekli yeniliyoruz. Müşterilerimiz gıdadan teknolojiye her türlü hizmeti alması için işletmemiz her türlü hizmeti sağlamayı kendisine görev bilmiştir. Müşteri potansiyelimizin her geçen gün artması bizleri de işletmemizi farklı yatırımlar yapma gayreti içerisine girerek kalite ve müşteri memnuniyeti ile hedeflerini büyütmüştür” dedi.
KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZİ YAŞATMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ
Çay Bahçemizde iç ve dış ilişkilerimizde, yakınlığı, açık iletişimi ve de güler yüzlülüğü ön planda tutarak yöremize özgü kültürel değerlerimizi de yaşatmaya gayret ediyoruz diyen Kolukırık şunları söyledi;
İşletmemizde halkımıza hizmet ederken ilçemize ve yöremize özgü yiyecek ve içecekleri de müşterilerimize sunuyoruz. Çok çeşitlilik ve profesyonel personellerimizle hazırlanan kızılcık şurubu, ayran, yayla çayı, börek, limonata şalgam gibi bir çay bahçesinde nadir bulunacak tüm hizmetleri sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz”
MÜŞTERİLER MEMNUN
Müşterilerin dinlenme yeri olarak uğradığı Üçgen park çay bahçesi huzur ve sakin bir işletme misyonu sergilediğini söyleyen müşteriler ise çay bahçesinde verilen hizmetlerin kendilerini memnun ettiğini belirterek şunları kaydettiler;
Serinlemek, güzel bir çay içmek yada kahvaltı yapmak veya internet kullanmak için buraya geliyoruz. Açık havada alabileceğimiz her türlü hizmet veriyorlar. Durum böyle olunca da Üçgen Park çay bahçesi tercih noktamız oluyor.Çay Bahçesi işletmecisine ve çalışanlarına bu güzel hizmetleri sunmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizlerin takdirini alıyorlar.” dediler.