TÜRKOĞLU TEŞKİLATLARI ZİYARET ETTİ

0
196

MHP’den Osmaniye Milletvekili seçilen Hasan Hüseyin Türkoğlu, “Sonuç bizim açımızdan ne olursa olsun yılmayacağız. Bu vatanın bölünmemesi için durmadan çalışacağız” dedi.
Türkoğlu, beraberinde MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Sumbas İlçe Başkanı Veli Gani ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürsoy ile birlikte Kadirli ve Sumbas İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.
Türkoğlu ziyaretlerde yaptığı açıklamada, kendisinin milletvekili seçilmesinin önemli olmadığını belirterek, “Partimizin yurt genelinde beklenenden daha az oy alması, milletvekili sayısının düşmesi ülkemizin milli menfaatleri açısından hiç de hoş değil. Ülkemiz parçalanmaya doğru gidiyor. İnşallah yanılan biz oluruz. Bu sonuçlar TBMM’nin 24. döneminin çok sıkıntılı geçeceğini işaret ediyor. Sonuç bizim açımızdan ne olursa olsun yılmayacağız. Bu vatanın bölünmemesi için durmadan çalışacağız” diye konuştu.
Türkoğlu, “bundan önce Ankara’da görevimin başında iken hiçbir siyasi parti gözetmeksizin herkese herkesime yardımcı oldum. Benim Ankara’da iş bitirmem sıfatımdan değil şahsiyetimdendir. Ben Ankara’da her zaman iş bitirmeye sizlerin yardımına koşmaya devam edeceğim” dedi.