TÜRKOĞLU DÜZİÇİN’DE AK PARTİYE YÜKLENDİ

0
128

MHP milletvekili Türkoğlu  Düziçi İlçe teşkilatı partililerle bir araya geldi.
Toplantıda kalabalık bir partili guruba hitap eden MHP Osmaniye Milletvekili Hasan Hüseyin Türkoğlu Bu hükümeti de sizlere şikayet etmeden geçemeyeceğim, Çünkü hükümet terörle mücadele etmiyor, şu anda müzakere ediyorlar dedi.
Türkoğlu konuşmasında şunları kaydetti;
Terörle müzakere ederek terörün bitmesi mümkün değildir. Şehitler gelmeye devam edecektir. Sadece hükümet terör konusunda şov yapıyor sizleri kandırıyor. Biz MHP olarak hükümetin terör konusunda yapacağı kararlı samimi  mücadelesinde her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Ama şimdi samimiyet görmüyoruz. Çünkü dünkü terörist  olan, terörü besleyen ve üzerimize salan Barzani hükümet yetkilileri tarafından kırmızı halılarla karşılanıp, köşklerde ağırlanıyor, kimisinin abisi kimsinin  kardeşi oldu. Bütün gerçekler ortada iken masaya oturup  müzakere ediyorlar, müzakerede % 95 anlaşma sağladıklarını kendileri ifade ederlerken nasıl  terörle mücadele edecekler. Terör  ancak MHP iktidarında bitecektir. Bizim üzerimize düşen bir isteğiniz olursa biz sizlerin emrindeyiz yeter ki sizler bize destek verin güç verin iktidar yapın” dedi.
Türkoğlu Van depreminde hayatını kaybeden, Polis Bekir ÇITAN’ın eşi Süheyla Çıtan-AKBÖRK’ün    Çerçioğlu köyü Karakuyu mahallesindeki,  ailesini ve Adana’da görevi  başında şehit olan polis memuru Recep ÖNDER’in Böcekli Bbeldesi  Dümbürdek mahallesindeki, ailesine  taziye ziyaretinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz