TÜRK EĞİTİM SEN'DEN VAN'A YARDIM ELİ

0
149

Türk Eğitim Sen Kadirli İlçe Temsilciliği tarafından Van depremi sonrası vatandaşlara destek amacıyla başlatılan yardım kampanyasının ilk etabında toplanan malzemeler gönderildi.
Türk Eğitim Sen Kadirli Temsilcisi Halim Hallaç, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 2 hafta süren yardım kampanyasının ilk bölümünde duyarlı vatandaşların büyük destek vermesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Hallaç, karınca kaderince yardımda bulunan tüm Kadirlili vatandaşlara teşekkür ederek, “Millet olabilmenin yolu aynı sevinç ve aynı üzüntüye ortak olarak paylaşmaktan geçtiğini unutmamak gerekir. Van depremi millet olarak bizi derinden üzmüştür. Türk Eğitim Sen olarak 27 Ekim 2011 tarihinden bu yana sürdürdüğümüz yardım toplama çalışmalarımızın ilk bölümünü sonlandırdık. Çok şükür yardımlar geliyor ve gelmeye devam ediyor. Allah izin verirse bundan sonrada gelecek yardımları depremzedelerimize Van Kamu sen il temsilciliğimiz aracılığıyla ulaştırılacaktır. Destek veren herkesten Allah Razı olsun diyor, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan Rahmet ailesine başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz”dedi. Haber: Menderes Özat – Emre Şahin