TOPLUM DESTEKLİ POLİSLER DİŞ HEKİMLERİNİ UNUTMADI

0
177

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli polis bürosu ekiplerince “Toplu Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” nedeniyle Diş Hekimleri Temsilciliği ziyaret edildi.
İlçe Emniyet Karakol Amiri Başkomiser Reşat Abacı ve Toplum Destekli Polis Bürosu ekipleri, hafta etkinlikleri kapsamında Türk Diş Hekimleri Birliği Kadirli Temsilcisi Dr. Tolga Karavelioğlu’nu makamında ziyaret ederek, çiçek verdiler.
Karavelioğlu, 13 yıllık meslek hayatında yaklaşık 1o yıldan bu yana temsilci olarak görev yaptığı ve ilk defa böyle anlamlı bir haftada ziyaret edildiğini ve çok mutlu olduğunu söyledi.
Bu yıl Diş Hekimliği’nin bilimsel anlamda kuruluşunun da 103. yıldönümünün kutlandığını anımsatan Karavelioğlu, “22 Kasım gününü içine alan hafta Türkiye’de “Toplu Ağız ve Diş Sağlığı Haftası” olarak kutlanmaktadır. Bu haftanın amacı toplum da ağız ve diş sağlığı bilincini oluşturmak, bu amaçla bir takım etkinlikler düzenlemektir. Bizi unutmayarak ziyaret eden emniyet çalışanlarına ve toplum destekli büro ekiplerine Kadirlili diş hekimleri adına teşekkür ediyoruz.”dedi.
Başkomiser Abacı ise Diş hekimlerinin kutladığını belirterek, her meslek gibi diş hekimlerinin de insan sağlığına yönelik önemli hizmetlerinin olduğunu söyledi.
Emniyet olarak her olumlu çalışmaya destek verdiklerini vermeye hazır olduklarına dikkat çeken Abacı, Diş Hekimleri Temsilcisi Sayın Karavelioğlu’nun şahsında tüm diş hekimlerinin günü ile birlikte“Toplu Ağız ve Diş Sağlığı Haftası”nı kutladıklarını kaydetti.
Menderes Özat-Efendi Erkayıran