SEVGİ DERNEĞİ SEMİNERLERİNE DEVAM EDİYOR

0
197

Sevgi  Derneğinde Pazartesi günü akşamı saat 20.oo’de yapılan “Helal ve Sağlıklı Gıda” konulu seminere bu konuda çalışmalarıyla tanınan Ziraat Mühendisi Hasan F atih AKGÜNGÖR  katıldı.
Sevgi Derneği Başkanı İbrahim Ethem KUNDAKÇI’nın konuşmasıyla başlayan  seminerde Başta şüpheli gıdalara yaklaşım, gıda felsefemiz, gıda güvenliği, güvenli gıda. Sağlıklı beslenme, doğal yaşam, egzersiz, açlık, probiyotikler, beslenme hastalıkları ve diyet olmak üzere birçok konuda bilimsel ve pratik bilgiler veren Hasan fatih AKGÜNGÖR yemek yeme ve sofra alışkanlığımızı yeniden gözden geçirmemiz gerektiğini belirterek yediğimiz içtiğimiz gıdaların içeriği hakkında mutlaka bilgi sahibi olunması gerektiğini anlattı.
Herkesin mutlaka bir beslenme uzmanı olması gerektiğini söyleyen Hasan Fatih AKGÜNGÖR konuşmasında helal kelimesinin manasını düşünmenin de  günümüzün en önemli meselesi olduğunu anlattı.
Ziraat Mühendisi, doktor, eğitimci ve işadamlarının katıldığı seminer bu konuda Kadirli’de ilk seminer olma özelliğini taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz