SERHAT’TA ANNE-BABA SEMİNERİ

0
158

Serhat Koleji 2011-2012 Eğitim –öğretim yılına Anne- Baba okulu ile start verdi.
Öğretim boyutunda oldukça başarılı olan bu yıl 7. Ve 8.sınıflarda Kadirli 1.si çıkaran SBS’ de Türkiye de 97. Olan ve okulunda 23 Fen Lisesi, 1 Sosyal Bilimler Lisesi, 7 Anadolu Öğretmen Lisesi, 15 Anadolu Lisesi kazandıran Serhat Koleji eğitim boyutunda da velileri bilinçlendirme amaçlı Anne- Baba semineri düzenledi.
Kadirlimizin gözde eğitim kuruluşlarından olan Serhat Koleji Velilere yönelik Okulun Konferans Salonunda “ Aile içi İletişim” adlı seminer verdi. Semineri Kadirli Rehberlik Araştırma Merkezinden Rehber Öğretmen Ahmet KOŞAR verdi. Katılımın çok yoğun olduğu program oldukça verimli ve faydalı geçti. Seminerden çok memnun olan veliler bu tür programların bizler açısından sık sık yapılması üzerinde tavsiyelerde bulundular.
Konu ile ilgili konuşan Serhat Koleji Müdürü Aydın KURT; “ Geleceğin nesillerini yetiştirme adına Anne –Babanın üzerine düşen vazifeler üzerine verilen seminer oldukça verimli geçti. Seminerin verilmesinde bize yardımcı olan Kadirli RAM Müdürü Ünal AKDOĞAN Beye çok teşekkür ederim” dedi.