BAŞKAN TARHAN STAR VE OLAY TV’Yİ AĞIRLADI

0
144

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, ulusal olarak yayın yapan Star Tv ile Olay Televizyonundan birer ekibi makamında kabul ederek, Kadirli hakkında bilgi verdi.
Başkan Tarhan, makamında kabul ettiği Star Tv bünyesindeki Euro Star’da yayımlanan “Konut Dünyası” adlı program ve Olay Tv’de yayımlanan “Gezelim Tanıtalım” adlı ekibinin Kadirli’de çekimde bulunduklarını söyledi.
Her iki kanal yetkililerine açıklamalarda bulunduğunu ve Kadirli’nin tarihi, turistik, ekonomik, belediye çalışmaları ve diğer birçok konuda bilgiler verdiğini belirten Başkan
Tarhan, “Bir şehrin tanıtımın yapılmasında en önemli görev belediyelere düşmektedir. Bu bilinçle Kadirli Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana güçlüklerden yılmadan ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir.’ anlayışı ile azımsanamayacak hizmetler yaptık. Allah izin verirse yapmaya da devam edeceğiz. Yapılacak olan tüm hizmetlerin yanında olduk. Tüm çalışmalara destek verdik.
Göreve başladığımızdan bu güne kadar geçen süre içerisinde, turizme yönelik çalışmaları, yollarımızın beton, asfalt ve parke yol yapılması, kaldırımlarımızın yenilenmesi, yeni parkların yapılması, ağaçlandırma çalışmaları, araç filomuzun güçlendirilmesi, spor kompleksi ve yaz kursları ile çeşitli bakım ve onarım çalışmaları yapılmıştır” şeklinde konuştu.
Her iki televizyon ekibi ise Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a çalışmalarında başarılar dileyerek, Kadirli halkının Başkan Tarhan’ın hizmetinden çok memnun olduğunu ve imkanlar dahilinde en iyi şekilde yönetmesinden dolayı mutlu olduğunu söylediklerini kaydetti.