Sendikacılardan Kaymakam Vekili Fikret Dağ'a ziyaret

0
195

 
Türkiye Kamu-Sen’e bağlı Türk Eğitim-Sen Sumbas Temsilcisi Caner Eker, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Sumbas Kaymakam Vekili Fikret Dağ’ı makamında ziyaret etti.
Dağ, eğitimin öneminden bahsederek bu noktada her türlü desteği sağlayacaklarını, İlçeye yeni atanmasından dolayı çevreyi tanımaya çalıştığını, bu bağlamda okulları da ziyaret edeceğini belirterek okulların fiziki noksanlıklarını tespit ederek gidermek için yoğun bir çalışma içerisinde olacaklarını söyledi.
Ayrıca Çiçeklidere Köyü Alasırt İlköğretim Okuluna anasınıfı kazandırılmasından dolayı sendikacıları kutladığını belirten Dağ, eğitimin sorunlarının el ele verilerek çözülmesi gerektiğini kaydetti.
Türk Eğitim-Sen Sumbas Temsilcisi Caner Eker ise ilçeye yeni atanması dolayısıyla Kaymakam Vekili Fikret Dağ’a görevinde başarılar diledi.
Eker, popülist sendikacılığın karşısında olduklarını, hizmet üretme ve eğitime katkı sağlama için ne yapılması gerektiği konusunda çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.
Ziyarete, Türk Eğitim-Sen Sumbas Temsilciliği Yönetim Kurulu üyeleri Harun Bayazıtoğlu, Hayat Cebeci ve Cahit Eser katıldı.