ŞEHİT VE GAZİLER ŞENAMR’IN İFTARINDA BULUŞTU

0
146

Şenamr Alışveriş merkezi tarafından şehit aileleri ve gazilerle birlikte daire amirlerine iftar yemeği verildi.
Kaymakam A. Rauf Ulusoy, Şenmar Restaurant’ta düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, ülkenin birlik ve beraberliğinin yanında güvenliğinin sağlanmasında şehit ve gazilerin payının büyük olduğunu söyledi.
Şehit yakınları ve gazilerin Türk milleti’ne emanet olduğunu ve herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdiğine dikkat çeken Ulusoy, “Ülkemizin güvenliği için hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmetle anarken gazilerime şifa dilerim. Devletimiz, her zaman kötü niyetli şer odaklarına karşı baş edebilecek güçtedir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Yemeğe katılan tüm ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum”dedi.
Kadirli Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Battal Işıkbol ise ilçe genelindeki şehit aileleri ve gazileri bir araya getirdiği için Şenmar AVM yetkililerine teşekkür etti.
Şehit ve gazilere her zaman kapılarının açık olduğunu ve her zaman yanlarında olacaklarını anlatan Osmaniye Milletvekili Suat Önal’ın konuşması ile sona eren yemeğe, Belediye Başkan Vekili Ali Tüfekçi, İlçe Garnizon Komutanı Pers. Binbaşı Alaaddin Eşsiz, İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, Jandarma Bölük Komutanı Yzb. Hakan Bozgedik, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Atıl Kalecik, birçok daire amiri, siyasi parti temsilcileri ile birlikte şehit aileleri ve gaziler katıldı.
Şenmar AVM Yönetim Kurulu Başkanı Turan Somyürek ve diğer yetkiler, yemeğe katılan şehit aileleri ve gazilerle birlikte davetlilere teşekkür ettiler.
Efendi Erkayıran-Menderes Özat