ŞEHiT MEHMET ULUSOY’UN SiLAH ARKADAŞLARINDAN ANLAMLI ZİYARET

0
143

Terör örgütünün hain saldırıları sonucu Hakkâri de şehit olan askerlerimiz için başlatılan mücadelede hain terör örgütünün mayın tuzağında şehit düşen Kadirli’li Uzman Çavuş Mehmet ULUSOY’ un silah arkadaşları taziye için Kadirli’ye geldiler.
Şehit olan silah arkadaşlarının evine taziye ziyaretinde bulunan bir gurup asker, şehit evi ziyaretinin ardından İlçe Kaymakamı Necip Çakmak’ı ziyaret ettiler.
Şehit Mehmet Ulusoy’un Silah Arkadaşları Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı da makamında ziyaret ettiler.
Ziyaretten oldukça memnun olan ve duygulanan Belediye Başkanı Ömer Tarhan “Vatan hizmetini Hakkâri’de yapmış birisi olarak o coğrafyayı yakından tanıdığını ve zor şartlar altında vatan için görevlerini gözünü kırpmadan yapan tüm güvenlik güçlerimizin bayrağımız, birliğimiz için gerektiğinde canını verdiğini bunun en yakın örneğini de bir evladımızı daha Kadirli’den şehit verdiğimizi söyledi.

Başkan Tarhan, “şehit uzman çavuş Mehmet Ulusoy’un arkadaşlarına vatana hizmetlerinden dolayı minnettar olduklarını görevlerinin çok kutsal bir görev olduğunu ve Türkiye’nin neresinden olursa olsun her askerin acısını yüreklerinde hissettiğini ifade etti. Başkan Tarhan ayrıca misafirlerine Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ederek Cenab-ı hak yar ve yardımcınız olsun. Tüm yüreğimizle şanlı ordumuzun yanındayız” dedi.