OSMANİYE’DE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ DOLU DOLU GEÇİYOR

0
156

Osmaniye Belediyesi Ramazan Etkinlikleri her geçen gün artan ilgi ile Osmaniye’de Ramazan akşamlarını daha da renklendiriyor. Etkinlikler kapsamında geçtiğimiz akşam genç sanatçı Taha vatandaşlara ücretsiz konser verdi.
Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen geçtiğimiz akşam ki etkinlikler öncesi bir firma temsilcisi üzerinde Belediye Başkanı Kadir Kara’nın fotoğrafı olan kilimi başkan Kara’ya hediye etti. Hediyeyi çok beğendiğini belirten Başkan Kadir Kara; “Bizler Osmaniye’de göreve geldikten sonra bir farklılığı ortaya koyduk ve Ramazan Etkinliklerini başlattık. Artık Osmaniye’de Ramazan akşamları farklı geçiyor. Halkımızın destekleriyle etkinliklerimiz daha da büyüyecek. Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim” dedi.
Programın ilerleyen dakikalarında çocuklara yönelik çeşitli eğlenceler düzenlendi. Gecenin finalinde ise ilahi sanatçısı Taha bir konser verdi. Konserde, “Yıldızları da al yanına” ve “Güllerin Efendisi” gibi birçok sevilen eserini seslendiren Taha, izleyenlerden büyük beğeni topladı.
Osmaniye Belediyesi Ramazan Etkinliklerinde 10 Ağustos Çarşamba günü Mesut Şimşek, 11 Ağustos Perşembe günü Bedirhan Gökçe,12 Ağustos Cuma günü Ahmet Selçuk İlkan ve 13 Ağustos Cumartesi günü Mustafa Özcan Güneşdoğdu sahne alacakları belirtildi.