OSMANİYE’DE BEDİRHAN GÖKÇE RÜZGÂRI ESTİ

0
188

Osmaniye Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Bedirhan Gökçe Şiir ve Muhabbet Gecesi’ büyük ilgi gördü.
Cumhuriyet Meydanı’ndaki etkinlik alanında düzenlenen programda 1,5 saat sahnede kalan sanatçı Bedirhan Gökçe programıyla Osmaniyelilere unutulmaz bir gece yaşattı. Alışılmışın dışında bir program yapan Bedirhan Gökçe, sohbeti ile alanı dolduran insanları tebessüm ettirirken, şiirleriyle duygulandırdı, saz ekibinin söylediği türkülerle eğlendirdi.
Şiir dinletisine Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, MHP İl Başkanı Murat Kanlı, MHP Merkez İlçe Başkanı Ali Fuat Kardaş, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Tabur ve çok sayıda vatandaş katıldı. Program sonunda sanatçıyı tebrik eden Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; Bedirhan Gökçe’ye Karatepe Kilimi, Osmaniye Yerfıstığı ve karakalemle çizilmiş portesini hediye etti.
Büyük keyif alarak programı izlediğini söyleyen Başkan Kadir Kara; “Muhteşem bir Ramazan gecesi yaşadık. Şiir ve türkülerle örülü bu program çok güzeldi. Bedirhan Gökçe’ye bu gece için Osmaniye adına kendisine çok teşekkür ederim” dedi.
Osmaniye’de gördüğü ilgiden ve atmosferden çok etkilendiğini söyleyen Bedirhan Gökçe; “Bizleri Osmaniye ile buluşturan Sayın Belediye Başkanı Kadir Kara’ya çok teşekkür ederim. Gerçekten son derece düzenli bir sahne ve alanda, muhteşem bir kalabalıkla program yapmanın mutluluğunu yaşadım.”dedi.