KADİRLİ BELEDİYESİNDEN SEVİNDİREN YARDIM

0
124

Kadirli Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere gıda paketi dağıtımına başlandı.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, mübarek Ramazan ayı münasebetiyle belediye yetkililerince tespit edilen yaklaşık 7 bin ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımı yapacaklarını söyledi.
Kadın Faaliyetleri Merkezi’nde (Eski düğün Salonu) dağıtımın başladığını anımsatan Başkan Tarhan, “20 mahallede yapılan tespit sonucu belirlenen vatandaşlarımıza yardımları en kısa zamanda vermek istiyoruz. Bu bağlamda günlük dağıtım yapılacak mahalledeki vatandaşlara telefon ile ulaşılıyor. O nedenle yardım dağıtımında mahalle sırasına göre vatandaşlarımızı çağırıyoruz. Burada amacımız toplumun her kesimiyle bir şeyleri paylaşmak.
Vatandaşlarımızın sıkıntısı kendi sıkıntımızdır. Belediye olarak bizde bu mübarek ayda vatandaşlarımız sevindirmek istedik”dedi.
Başkan Tarhan, Belediye olarak her yıl olduğu gibi bu yılda Kadirli halkının rahat ve huzurlu bir şekilde Ramazan ayını geçirmesine en iyi şekilde destek olacaklarını kaydetti.