MHP İL YÖNETİMİNDE YENİ SEZONDA YENİ GÖREVLENDİRME

0
148

13 Eylül Salı günü olağan haftalık toplantısını yapan Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye İl Teşkilatı, önümüzdeki sezonun çalışma programı ile birlikte yönetim içerisinde ki görev bölümünü de düzenledi.
İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre İl İkinci Başkanlıklarına Müslüm  Durgar ve Volkan Kundakçı, İl Sekreterliğine Hüseyin Demirdelen ve Ökkeş Dündar, İl Muhasipliğine Güney Akgül, İl Basın Sözcülüğüne ise Çağlar Balcılar getirildi.
Bu güne kadar görev yapan arkadaşlarına teşekkür eden İl Başkanı Murat Kanlı “Hizmet noktasında bu bir bayrak yarışıdır. Yorulan yavaşlayan ve kendi isteği ile değiştirilmek isteyen arkadaşlarımızın yerine kendi yönetimimizden çalışma heyecanını kaybetmemiş arkadaşlarımızı takviye ettik. Görevin büyüğü küçüğü olmaz. Böyle büyük ülküleri olan hareketler içerisinde görev yapmak bir şereftir.Ülkücülük bir şereftir.” diyerek yeni çalışma sezonunda, kongreye kadar görev yapacak olan il yönetimine başarılar diledi.
Sözlerine devam eden İl Başkanı Kanlı “Ülkemizin her zamankinden  daha fazla Milliyetçi Hareket Partisine ve Türk Milliyetçilerine ihtiyacı olduğu bu dönemde, ben inanıyorum ki, ülkücüler liderine, teşkilatlarına ve davalarına daha fazla sahip çıkacaklardır. Türkiye’nin birlik ve beraberliği, ülkücü hareketin birlik ve beraberliğine bağlıdır” diyerek, sözlerine son vermeden önce önümüzdeki yıl yapılacak kongrelere de dikkat çeken Kanlı, teşkilatların hesap verme gününün kongreler olduğunu, kongreler dışında teşkilatları hesaba çekmek isteyenlerin önce kendi vicdanlarını hesaba çekmeleri gerektiğini söyledi.