MHP ADAYI KÜÇÜKCAN “HALKMIZIN TERCİHİNE SAYGI DUYUYORUM”

0
139

 
Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan seçim sonrası teşekkür ziyaretlerinde bulundu.
Partisinin milletvekili sayısının 2’de kalması nedeniyle milletvekili seçilemeyen Küçükcan,”Osmaniye’li hemşerilerimizin siyasi tercihi bu şekilde olmuştur. Hemşerilerimin siyasi tercihine saygı duyuyorum. Ben partimin başarısı için seçim süreci boyunca bütün gücümle çalıştım. Başarılı olmak adına İlçe teşkilatımız, Belediye Başkanımız ve Partililerimizle zaman mefhumu tanımadan mesai harcadık. Beni ve partimi özverili bir şekilde destekleyen tüm Osmaniye halkından Allah razı olsun. İnanıyorum ki hayatın diğer safhalarında da doğru insanlarla beraber olmaya devam edeceğiz. İnanmış iman etmiş insanlar olarak kadere inanmak zorundayız. Seçim sonuçlarını tevekkülle karşılıyoruz. Bu bir siyasi yarıştı. Her yarışta olduğu gibi kazanmakta var kaybetmekte var. Bizler hayatın bu gerçeğinin şuurunda olan insanlarız. İnandığımız beşeri değerler uğruna verdiğimiz mücadeleden vazgeçmeden yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Her sonun taze bir başlangıç olarak da değerlendirilebileceğini ifade eden Akif Küçükcan, “Beni destekleyen ve bu demokrasi yarışında bizim doğrultumuzda siyasi tercihte bulunmayan tüm hemşerilerime tek tek teşekkür ediyorum. Siyaset dünyasında bambaşka renkler görmenin mutluluğunu yaşadım. Demokratik bir yarışta kaybetmek diye bir mefhumun olmadığına inanıyorum. Bütün gücümle demokrasi mücadelesi vermenin huzuru içerisindeyim. Bu vesile ile hayat tecrübeme çok şeyler katan tüm Osmaniye’li seçmenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Küçükcan esnaf gezilerinden sonra İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek Emniyet Müdürü Andaç Çelebi ve tüm personele seçim boyunca başarılı görevlerinden dolayı tek tek teşekkür etti.