KÖZDE DÖNER TAVUK KEYFİ BAŞLADI

0
112

Sena Tavuk Et Evi, birbirinden güzel damak tadı arayanlara yönelik közde tavuk ve et yemekleri çeşitleri ile SumbasYolu üzerinde hizmete girdi.
Hizmette sınır tanımayan Sena Tavuk Et Evi, közde döner çeşitleri ile Kadirli halkının da damak zevkine hitap etmek için harekete geçerek, Şehit Kansu Küçükateş Mahallesi Tevfik Pampal Caddesindeki yerinde dönere değişik bir lezzet verdi.
Sena Tavuk Et Evi işletmecilerinden Hasan Demircioğlu, dönere yeni bir lezzet vermek için közde döner çeşitleri ile Kadirlilere en güzel ve kaliteli hizmet verdiklerini söyledi.
Közde dönerin daha lezzetli ve sağlıklı olduğunu belirten demircioğlu, “Kadirli halkı damak zevkini çok iyi bilen bir şehir. Közde dönerimizi yedikleri zaman da farkı görecekler”dedi.
Temiz ve hijyenik bir ortamda ve deneyimli usta personelleriyle hizmet verdiklerini anımsatan Hasan Demircioğlu, “Halkımız gönül rahatlığı ile gelip döner çeşitlerimizi yiyebilir. Közde tavuk döner, pilav üstü tavuk, kıyma kuşbaşı ve salata çeşitleri ile damak tadınızı yenilemek istiyoruz. Kadirli halkını geniş ve huzurlu bir ortamda döneri közde yemeye davet ediyoruz. Ev ve işyerlerine servisimiz de vardır. Size bir telefon kadar yakınız.” şeklinde konuştu.                                                                 HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz