KÖY MUHTARINDAN KAYMAKAM ULUSOY’A TEŞEKKÜR ÇEŞMESİ

0
144

Kadirli Kaymakamı Abdul Rauf Ulusoy, 13 köyü kapsayan Ağcadağ içme suyu projesi çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.
Ulusoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ağcadağ içme suyu projesinin tamamlanmasıyla birlikte 13 köyün su sıkıntısının giderileceğini söyledi.
Köylere Hizmet Götürme Birliği (KÖYDES) tarafından çalışmaların kısa sürede yapıldığına dikkat çeken Ulusoy, Ağcadağ içme suyu projesinde 2011 yılı çalışmasının tamamlandığını anımsatarak, şunları kaydetti:
“2011 yılı ödeneği kapsamında 13 köyün içme suyunun karşılandığı Ağcadağ içme suyu projesinin yaklaşık 30 kilometrelik boru döşeme çalışmasını 1 ay gibi kısa bir sürede tamamladık. 2012 yatırım programları kapsamında çalışmalar devam edecek. Projenin tamamlanmasıyla su sıkıntısı yaşayan köylerimizde sorunlar sona erecek. Öncelikli yatırımlarımız yol ve su yatırımları olmuştur. Benim burada görevim sona erdi. Gelecek olan Kaymakam bey arkadaşımız artık bu projeleri tamamlayacaktır”
-MUHTAR KADIOĞLU’DAN KAYMAKAM ULUSOY’A SÜPRİZ
Koçlu Köyü Muhtarı Bayram Ali Kadıoğlu, 5 yıldan bu yana kadirli Kaymakamlığı görevini yürüten ve Akçaabat Kaymakamlığına atanan Abdul Rauf Ulusoy’a teşekkür etti.
Kadıoğlu, köylerine ve Kadirli’ye yaptığı hizmet ve çalışmasından dolayı Kadirli’de en fazla süre ile görev yapan Ulusoy’u unutmayacaklarını belirterek, adına bir hayrat çeşme yaptıklarını ve ömür boyunca sahip çıkacaklarını kaydetti.
Çeşmeden su için ve köylülerle vedalaşarak helallik isteyen Kaymakam Ulusoy, Kadirli halkına Koçlu Köyü sakinlerine kendine sahip çıktığı için teşekkür etti.
Haber : Menderes Özat – Efendi Erkayıran