KAYMAKAM’DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE VEDA YEMEĞİ

0
180

Kadirli İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi’nin Adana Pozantı İlçe Emniyet Müdürlüğüne tayinin çıkması nedeniyle Kaymakam Orhan Aktürk tarafından veda yemeği düzenledi.
Öğretmen evi yemekhanesinde Verilen yemeğe Sumbas Kaymakamı ve Kadirli Kaymakam Vekili Orhan Aktürk, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Cumhuriyet Savcısı Ersin Tosun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat, İlçe Tarım Müdürü F.Rüştü Özeser, Orman İşletme Müdürü Ferdi Özer, Milli Eğitim Şube Müdürleri Bayram Kastal, Sabit Aksoy ile birlikte bazı
Okul müdürleri ve davetliler katıldı.
Yemekte bir konuşma yapan Kayamak Aktürk, 2 yıl süre ile Kadirli’de görev yapan İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi’ye yeni görev yerinde başarılar dileyerek Kadirli’ye yaptığı hizmetlerden dolayı da teşekkür etti.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve Cumhuriyet Savcısı Ersin Tosun ile birlikte diğer katılımcıların duygu ve düşüncelerini belirttiği yemeğin ardından İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi’ye plaket ve Karatepe kilimi hediye edildi.
İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi ise Bu anlamlı yemeği organize eden başta Kadirli Kaymakam Vekili Orhan Aktürk’e ile diğer emeği geçenlere teşekkür ederek kapısının her zaman açık olduğunu söyledi. Yemekten sonra hatıra fotoğrafı çektirildi.
Haber: Menderes Özat – Efendi Erkayıran