KAYMAKAM ULUSOY TARLA GEZDİ

0
137

Kadirli Kaymakamı A .rauf ULUSOY beraberinde Kadirli Tarım İlçe Müdürü Fatin Rüştü ÖZESER ile birlikte Aşağıçiyanlı, Tozlu ve Tekeli köylerinde tarım arazilerinde inceleme yaparak Köylülerin tarımla ilgili sorunlarını dinledi.
Çiftçiliğin dünyanın en eski mesleği olduğunu söyleyen Kaymakam ULUSOY, “İlçemiz Tarım açısından ülkemizin en ileri yerleri arasındadır. Elbette sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunların bize düşen kısmını elimizden geldiğince çözeceğiz. Diğer sorunlarında çözülmesi için elimizden geleni yapacağız”dedi.
Kendisinin de bir çiftçi çocuğu olduğunu vurgulayan Kaymakam ULUSOY, ürünlerdeki zararlılarla mücadele için İlçe Tarım  Müdürlüğünün her zaman çiftçinin yanında olduğunu belirterek hepimiz çiftçilerimizin emrindeyiz. Sorunlarının çözümünde elimizden geleni yapacağız çünkü Köylü milletin efendisidir” diyerek devlet olarak her zaman çiftçimizin yanında olduklarını söyledi.
Ürünleri tarlalarda  yerinde inceleyen Kaymakam ULUSOY, Çiftçimize her türlü yardımcı olunsun diyerek İlçe Tarım yetkililerine talimat verdi.