ADANA YOLUNDA KALDIRIM ÇALIŞMASI

0
126

Kadirlideki değişimin Adana yolu şehir girişi düzenlemeleri ile daha da belirginleştiği ve yaz ayları ile beraber kente dışardan gelen vatandaşların gözle görülür bu çalışmaları belediyemizi arayarak teşekkür ettiler
Daha önce başlatılan Kaldırım çalışmaları yolun gidiş yönünde tamamlanarak geliş yönünde çalışmalar başlatılmıştı. Adana yolu geliş yönündeki kaldırım yolu çalışmalarında bordür taşları döşemesi tamamlanarak kilit taşları yerleştirilmeye başlandı. Yapılan çalışmalar sonucunda yeni görünümünü yavaş yavaş tamamlayan Adana yolu güzergâhı her çevreden olumlu tepkiler almaya devam ediyor.
Biz Kadirliyi halkımızla birlikte değiştiriyoruz diyen Belediye Başkanı Ömer Tarhan “ Kadirlinin çözülemez denilen sorunlarını imkânlarımız ölçüsünde çözüyoruz. Bir kentin en önemli gelişmişlik görüntüsü yolları ve kaldırımlarıdır. Bizlerde bu düşünce ile kadirlide İlk defa Başlatılan Sosyal belediyecilik anlayışımızın yanı sıra ilçemizdeki yol ve kaldırımlarımızın da yapımını tamamlayarak görsel anlamda da ilçemizin değişimini tamamlıyoruz. Ekiplerimizle beraber hizmet üretebilmek için halkımızın bize verdiği emanete ihanet etmeden ettirmeden sahip çıkarak hizmet ediyoruz. İnşallah kadirlideki bu değişim rüzgârı esmeye devam edecektir ” dedi.