KAYMAKAM NECİP ÇAKMAK'TAN BELEDİYE BAŞKANI TARHAN'A ZİYARET

0
168

Kısa bir süre önce Kadirli Kaymakamlığı görevine atanan Necip Çakmak göreve başladığı günden bu yana yapmış olduğu ziyaretlerle şimdiden halkın gözünde sevilen bir çizgi çiziyor.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı ziyaret eden İlçe Kaymakamı Necip Çakmak Kadirlinin gelişim aşamasında bir ilçe olması ve bu noktada çalışmalarını gerçekleştiren Bir belediye başkanı olarak İlçeye güzel şeyler yapması nedeni ile Başkan Tarhan’ı tebrik etti.
Başkan Tarhan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Yerel yönetimler olarak ilçeye yapılacak olan hizmetlerde tüm kurumların ortak hareket etmesi gerek, bu bağlamda ortak akıl ile hizmet anlayışı içinde olmamız ilçemiz için hep beraber çalışmamız gerekmektedir. Bu anlamda ben Sayın Kaymakamımıza ilçemize tekrar “hoş geldiniz” diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum ” dedi.
Öte Yandan Bölücü terör örgütünün hain saldırılarında hayatını kaybeden şehit ve yaralılarımız için Kaymakam Çakmak “ Bölücü unsurlar eli kanlı eylemlerinde dur durak bilmeden asker sivil ayrımı yapmadan ülkemizin birliğine ve dirliğine yönelik huzur bozucu eylemlerini sürdürüyorlar. Şehit askerlerimize Allahtan Rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyor; Milletimize ve asker ailelerimize başsağlığı diliyorum ” dedi.
Başkan Tarhan ise “Son dönemlerde artan hain saldırılarına bir yenisini daha ekleyen hain terör örgütü kalplerimizde ve zihnimizde kapanmayacak yaralar açtı. Ülke birliğimizi bozan hain unsurlar elbette ki hak ettikleri cevabı alacaklardır. Millet olarak sabır taşımız çatlamıştır. Beklentimiz odur ki bu hainlere artık gerekli cevabın devletimiz tarafından verilmesidir. Yaşanan bu acı olaydan ötürü Yüce Türk Milletimizin, ülkemizin başı sağ olsun. Şehitlerimize rahmet, Yaralı askerlerimize Yüce Allahtan acil şifalar diliyor, acılı ailelerine de sabırlar diliyorum ” dedi.