KADOY’DAN FOTOĞRAF SERGİSİ

0
174

 
Kısa adı KADOY olan Kadirli Doğa Yürüyüşçüleri tarafından birbirinden güzel doğa fotoğraflarının bulunduğu 1. Fotoğraf Sergisi açıldı.
Üçgenpark içerisinde 33 eserin bulunduğu serginin açılışını yapan Kadirli Kaymakamı Abdul Rauf Ulusoy, 2008 yılında Kadirli’de yaşayan çeşitli meslek ve yaş guruplarından oluşan Doğayı, Sporu ve Kadirliyi seven insanların bir araya gelerek oluşturduğu KADOY ekibi tarafından hazırlanan sergide emeği geçenlere teşekkür etti.
Kadirli Doğa Yürüyüşçüleri adına sergiye katılanlara teşekkür eden Süleyman Şahan ise amaçlarının Kadirli’nin Doğal kültürel ve tarihi güzelliklerini spor ve sağlık temelinde yaşamak ve tanıtarak yaşatmak olduğunu söyledi.
Şahan, KADOY olarak her yıl hazırlanan plan dahilinde 20 ile 30 günlük aralıklarla üyeleri ile birlikte gezi ve sportif faaliyetler düzenlediklerinin anımsatarak, “Arzumuz, insanlarımızın bu çalışmalarına katılarak bizlere güç vermesidir. Daha iyi bir çevre, daha sağlıklı insanlar ve daha da güzel bir Kadirli için el ele. Bu yıl ilkini açtığımız sergimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz”dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Sert, bazı okul ve daire müdürleri ile birlikte kalabalık bir katılımın bulunduğu doğa fotoğrafları sergisini herkesin görmesini tavsiye ediyor, sergide emeği geçenleri kutluyoruz.
Efendi Erkayıran-Menderes Özat