KADİRLİ’DE TAŞ TAHKİMATI ÇALIŞMASI

0
158

Kadirli’de Belediye tarafından Yeni Mahalle’de taş tahkimatı çalışması başlatıldığı bildirildi.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Yeni Mahalle’den geçen derenin içerisinde başlatılan çalışmayla ilgili olarak yaptığı açıklamada, dere kenarında meydana gelebilecek olumsuz bir duruma karşı başlatılan taş tahkimatı çalışmasının devam ettiğini söyledi.
Başkan Tarhan, herhangi olumsuz bir durum yaşanmaması ve mahallenin daha güzel bir görünüme kavuşması için başlatılan çalışmayla mahalle sakinlerinin memnuniyetinin kendisini sevindirdiğini ifade etti.
100 metre uzunluğunda 3 metre yüksekliğinde yapılacak taş tahkimatı çalışmasının sonunda vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yürüyüş yapabileceğini anımsatarak, “Vatandaşlarımızın isteği ve imkanlar dahilinde çalışmalarımız sürdürüyoruz. Amacımız herkesin isteğini yerine getirmektir. Fakat elimizde sihirli değnek yok. Allah izin verirse yol ile birlikte diğer çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayacağız. Bu çerçevede, Kadirli Belediyesi olarak halka hizmet Hakk’a hizmet anlayışı ile vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirme gayreti içerisindeyiz. İnşallah Yeni Mahalle’de taş tahkimatı çalışmasını en kısa zamanda tamamlamayı planlıyoruz.”şeklinde konuştu.
Mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan’ın göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve çok başarılı bulduklarını ifade ederek, “Başkanımızdan Allah Razı Olsun”diyerek, teşekkürlerini ilettiler.