KADİRLİ SPOR’DA COŞKULU ŞAMPİYONLUK GECESİ

0
137

Osmaniye Amatör Küme Futbol liginde birinci olarak oynadığı baraj maçını kazanarak BAL ligine çıkan Kadirli Spor’un şampiyonluk kutlaması coşkulu geçti.
Kadirli spor Kulübü Başkanı Özkan Esgicioğlu, Sülemiş Turistik Tesislerinde düzenlenen gecenin açılış konuşmasında, uzun bir zamandan bu yana Kadirli halkının sportif anlamda böyle güzel bir şampiyonluk yaşamadığına dikkat çekerek, Kadirli halkına ait olan Kadirli Spor’un gecesine katılımın yoğun olmamasının üzücü bir durum olduğunu ifade etti.
Uzun ve yorucu bir lig maratonunda kendilerini yalnız bırakmayan taraftarlara ve sporcularla birlikte teknik heyet ve yöneticilere teşekkür eden Esgicioğlu, Kadirli halkından takımlarına ve birbirinden değerli sporcularına sahip çıkmalarını isteyerek, bu zamana kadar en büyük desteğin Kaymakam Abdul Rauf Ulusoy ve Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’dan geldiğini kaydetti.
İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Taşkın Yiğenoğlu, Kadirli’nin sportif anlamda çok başarılı sporcular yetiştirdiğine dikkat çeken konuşmasında, sporun hangi dalı olursa olsun herkesin Kadirli Spor’a sahip çıkmasını istedi.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve Kaymakam Abdul Rauf Ulusoy, duygu ve düşüncelerini anlatan konuşmalarında, sporcuların kolay yetişmediğini ve başarılı olan sporcuların ileride mutlaka Kadirli’ye büyük yatırımlar yapacağını anımsatarak, her zaman Kadirli Spor’a ve diğer spor dallarına destek vereceklerini belirttiler.
TSM konserinin ardından Kadirli Spor’lu futbolcu, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri, birlikte şampiyonluk pastasını kesitiler.
Rock konserinin ardından Kaymakam Ulusoy ve diğer misafirlerin katılımıyla hep birlikte halay çekilerek oyunlar oynandı.
Havai fişek gösterisi ile sona eren şampiyonluk kutlaması gecesine, İlçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi, İlçe Tarım Müdürü Fatin Rüştü Özeser, Kagiad Başkanı Muhittin Akkaya, bazı okul ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Menderes Özat – Efendi Erkayıran
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz