BELEDİYEDEN İSTİNAT VE TAŞ DUVARI ÇALIŞMASI

0
187

Kadirli Belediye tarafından meydana gelebilecek heyelanlara karşı istinat ve taş duvarı döşeme çalışmasının devam ettiği bildirildi.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 7 Mart Mahallesindeki Kaymakamlık evinin yanı ile Dervişpaşa Mahallesi otogar civarındaki dere kenarında meydana gelebilecek heyelanlara karşı başlatılan istinat duvarı çalışmasının devam ettiğini söyledi.
Başkan Tarhan, şuana kadar her iki yerde devam eden çalışmalar sonunda vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yürüyüş yapabileceğini anımsatarak, “Vatandaşlarımızın isteği ve imkanlar dahilinde çalışmalarımız sürdürüyoruz. Amacımız herkesin isteğini yerine getirmektir. Fakat elimizde sihirli değnek yok. Allah izin verirse yol ile birlikte diğer çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayacağız. Bu çerçevede, Kadirli Belediyesi olarak halka hizmet Hakk’a hizmet anlayışı ile vatandaşlarımızın isteklerini yerine getirme gayreti içerisindeyiz. İnşallah istinat ve taş duvarı çalışmasını tamamlayarak, mesire, gezi, piknik ve yürüyüş alanlarının yapımına bir an önce başlayacağız.”şeklinde konuştu.
Mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Dr.Ömer Tarhan’ın göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve çok başarılı bulduklarını ifade ederek, “Başkanımızdan Allah Razı Olsun”diyerek, teşekkürlerini ilettiler.