KADİRLİ SPOR’A DESTEK ZAMANI GELDİ…

0
120

Osmaniye Amatör Küme Futbol liginde şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lige çıkmayı başaran Kadirli Spor’da kombine bilet satışları başladı.
Kadirli spor’un başarılı yöneticilerinden İşadamı İdris Nacar, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 2011-2012 futbol sezonuna şampiyonluk parolasıyla hazırlandıklarını ve bu doğrultuda birkaç önce 6 futbolcu ile transfer gerçekleştirdiklerini söyledi.
Nacar, bu yılı ‘şampiyonluk senesi’ ilan ettiklerini belirterek büyük hedeflerinin olduğunu anımsatarak, kombine satış fiyatları ve detaylarını açıklayarak, “Geçtiğimiz sezonda bizlerden desteğini esirgemeyen tüm Kadirli halkına ve işadamlarına teşekkür ediyoruz. Soğuk kış günlerinde dahi bizleri yalnız bırakmadılar. Onların bu desteği ve kombine bilet satışları ile yeni sezonda yine şampiyon olmak istiyoruz. Kombine fiyatları protokol tribün Bin Lira ve açık tribün 100 lira olarak belirledik. Bu biletlerden alanların Kadirli Spor’un her müsabakasında yerleri ayrılacak. Taraftara özel numaralı koltuk yaptıracağız. Ayrıca kombine bilet alan taraftarımıza her müsabakada çeşitli ikramlarda bulunulacak.”dedi.
Eylül ayında başlayacak olan Bölgesel amatör liginde hep birlikte takımımıza sahip çıkma adına kombine bilet alarak destek olalım.                  Efendi Erkayıran-Menderes Özat

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz