BAŞKAN TEZCAN “ ANDIRIN’IN YOL VE SU PROBLEMLERİNİ ÇÖZDÜK”

0
141

Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan yaz aylarının gelmesiyle birlikte belediye çalışmalarının da artarak devam ettiğini söyledi.
Başkan Tezcan gazetemize yaptığı açıklamada Andırın’a gelen misafirlerin Andırın’daki değişimi fark ettiklerini söyleyerek şöyle konuştu;
“Andırın Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmek ve onların sıkıntılarını gidermek adına büyük gayretler gösteriyoruz. Yaz aylarında su kullanımının arttığı Andırın’da vatandaşların sıkıntı yaşamaması için elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz. Bu bağlamda Yeni Mahalle, Şehit Hakan Taşkıt caddesinde büyük ölçekli içme suyu bulundu. Analizlerini yaptırdık ve Andırın Şehir içme suyu şebekesine bağlayarak vatandaşlarımızın kullanımına sunduk”

PARKE YOLU ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan halkımızın ulaşım sorununa büyük önem gösteriyoruz diyerek şunları kaydetti;
“Yol medeniyettir. Andırın’ın her mahallesinde asfalt ve parke yol çalışmaları yapıyoruz. Halka hizmet, hakka hizmet desturuyla çıktığımız bu yolda Andırın’lılara her konuda hizmet ediyoruz. Tufan Paşa Mahallesi, Menekşe Yolu sokak, jandarma yolu sokak, Selçuklu Caddesinde parke yol çalışması yaptık. Önem arz eden sokak ve mahallelerimizde yol çalışmalarımız devam edecektir. Andırın’ın şehir içi ulaşımının rahatlatılması için gerekli tüm çalışmaları da yapıyoruz.”

İTFAİYE ARACI ALINDI

Andırın Belediyesinin araç parkuruna yeni hizmet araçları alındığını söyleyen Belediye Başkanı Tezcan Belediye İtfaiye müdürlüğüne 1 adet itfaiye aracı aldıklarını söyleyerek, hizmetlerin etkin ve daha iyi yapılması için hizmet araçlarımızı da yeniliyor ve  yenilemeye de devam edeceğiz dedi.